این آزمایشات را برای تعمیر کمپرسور انجام دهید:
مشکل یخچال؟ این می تواند کمپرسور (گران باشد!) اما قبل از تماس با تعمیر ، این تعمیرات ساده را امتحان کنید. مشکل فقط ممکن است یک اضافه بار بد یا رله کمپرسور باشد. در ادامه بخوانید تا نحوه تست یک کمپرسور یخچال و فریزر را یاد بگیرید.

یخچال و فریزر که صدا را صدا می کند یا وزوز می زند و غذای سرد را حفظ نمی کند ممکن است داشته باشد:

یک کمپرسور دمیده (دلارهای بزرگ).
یا فقط یک رله بیش از حد بد یا کمپرسور (هزینه کمپرسور یخچال حدود 20 دلار است).
من این مشکل دقیقی را با یخچال داشتم و به نام Costas Stavrou ، مشاور لوازم خانگی ما تماس گرفتم.

برای جلوگیری از تماس تلفنی گران قیمت ، کاستاس پیشنهاد کرد که ابتدا سعی کنید یخچال را از دیوار بیرون بکشید ، آن را جدا کنید و حدود 20 دقیقه پنل سرویس را جدا کنید تا زمان کافی برای خنک شدن کمپرسور و مجدداً کامپیوترهای مادربرد وجود داشته باشد.

وقتی دوباره وصل کردم ، مشکل برگشت. بنابراین وی پیشنهاد کرد که من هم یک بار اضافی و هم یک رله کمپرسور (یا کیت رله جهانی) از فروشگاه لوازم خانگی خریداری کرده و نصب کنم (به عکس بالا مراجعه کنید). سپس دوباره وصل کنید تا ببینید مشکل از بین رفته است یا خیر.

اگر مشکل از بین برود ، رفع هزینه کمپرسور یخچال 20 دلاری خواهد بود.

متأسفانه ، سر و صدای کمپرسور من برگردد (منظور از آن نان تست بود). من مجبور شدم یخچال و فریزر جدید بخرم ، اما حداقل مجبور نیستم برای یک تماس تلفنی پول تلف کنم. در عوض ، من این پول را برای یخچال جدید اعمال کردم.

ابزارهای مورد نیاز برای این پروژه تعمیر کمپرسور:
ابزار لازم را برای این پروژه DIY قبل از شروع به کار ببندید - در وقت و ناامیدی صرفه جویی خواهید کرد.

پیچ گوشتی 4 در 1
انبردست مشترک را بکشید
مجموعه سوکت / چرخ دستی
مواد مورد نیاز برای این پروژه تعمیر کمپرسور:
با آماده شدن تمام مواد خود در موعد مقرر ، از سفرهای خرید آخرین لحظه خودداری کنید. در اینجا لیستی وجود دارد.

برای تعمیر یخچال سامسونگ به وب سایت فاینال تکنیک مراجعه کنید.

تعمیر و نگهداری یخچال و فریزر: تعمیر کمپرسور یخچال و فریزر

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تبلیغات در گوگل تاپ سئو

کمپرسور ,یخچال ,، ,تعمیر ,یک ,مشکل ,و فریزر ,یخچال و ,کمپرسور یخچال ,تعمیر کمپرسور ,را برای ,پروژه تعمیر کمپرسور ,هزینه کمپرسور یخچال

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Game City مبنا محتوا هنرهای دفاع حوالیٖ من شورای دانش آموزی دبستان سمیه گندمان ◄ گروه IT دانشگاه اشراق بجنورد کافی نت:) گوشی A10 profetional mathematics عشق نوازی همسرداری و نحوه درست زیستن